Faipari munkás

Főbb feladatok:
- Rövidítő fűrész számítógépét kezelni, felrakni és elszedni a fűrészárut és raklapra helyezni.
- Beállítani és kezelni a rövidítő fűrészt, kirövidített fűrészárut méret és minőség szerint raklapra helyezni
- Fűrészáru osztályozása, válogatása
- Pneumatikus dobszegező gép kezelése, a technikai leírás alapján raklapot és más fa csomagolást készíteni (szögelni)

Feltételek:
- Faipari tapasztalat, fa ismerete (minőség alap feltételei - legalább 6 hónapos gyakorlat)
- Pozitív hozzáállás a munkához, szeret új dolgokat tanulni
- Jó munkaszervezettség, önálló munka
- Felelősségteljes, tisztességes, barátságos
- Technikai ügyesség – van tapasztalat a gépek kezelésével
- Jó fizikai adottságú, manuálisan ügyes

Fizetés:
- Alap órabér 4,247 euró + nehezített munkakörülmény járulék, teljesítmény alapú mozgóbér

Kínálunk:
- Lehetőség jó csapatban dolgozni
- Munkaidő egy műszakban 6:00-14:30
- Szabad hétvége
- Rendszeres havi fizetés
- Határozott idejű teljes munkaviszony, lehetőség határozatlan időre hosszabbítani
- Hosszú távú együttműködés lehetősége
- Többnyire beltéri munka

    Csillagozott mezők kötelezők!