Logisztikai munkás, raktáros

Főbb feladatok:
- targonca kezelése
- fűrészáru és kész termékek átvétele a raktárban
- anyag mozgatása a gyártásba és a késztermék elszedése
- előkészíteni és lecsomagolni a fűrészárut, illetve raklapokat a szállításhoz
- fűrészáru és kész termékek kiadása a raktárból

Feltételek:
- min. 6 hónapos tapasztalat a targonca kezelésével/vezetésével, illetve érvényes igazolványok
- faipari tapasztalat, fa ismerete (minőség alap feltételei - legalább 6 hónapos gyakorlat)
- pozitív hozzáállás a munkához
- jó munkaszervezettség, feltétel az önálló munka
- felelősségteljes, tisztességes, barátságos
- szükség esetén hajlandó túlórázni (nem gyakori)
- előnyös, ha van tapasztalata a fűrészáru rövidítésével, illetve raklapok szögelésével (nem alapfeltétel)

Fizetés:
- alap órabér 4,247 euró + teljesítmény alapú mozgó bér

Kínálunk:
- jó csapatban dolgozni
- munkaidő egy műszakban 6:00-14:30
- szabad hétvége
- rendszeres havi fizetés
- határozott idejű teljes munkaviszony, lehetőség határozatlan időre hosszabbítani
- hosszú távú együttműködés lehetősége

    Csillagozott mezők kötelezők!